Globální společnosti FMCG

Jsme dodavatelem významných společností na trhu FMCG již více než 25 let a vyvíjíme se spolu s potřebami našich zákazníků. Nyní nabízíme nejen vývoj stojanů a komplexních řešení pro kampaně a projekty, ale také uskladnění, nabalení zboží a dopravu po celé Evropě. Vývoj, výroba a logistika v rámci jedné společnosti disponující evropskou sítí výrobních závodů přináší našim zákazníkům významné úspory i spičkovou kvalitu.

Close

Reference

Co na to klienti

Na společnost Eclipse se obrátím vždy, když potřebuji vytisknout velkorozměrovou grafiku, protože se mohu spolehnout na kvalitu a dodržení termínu.

František Beneš
Trade marketing & Category manager, Tchibo Praha, spol. s.r.o.

Rychlost. Spolehlivost. Kvalita. Příznivá cena. To jsou atributy, které jsou v našem oboru nutností a které ve své práci od dodavatelů potřebuji. Společnost Eclipse je splňuje a proto je mohu označit za našeho dlouhodobého stabilního dodavatele.

Petr Mostek
Trade Marketing

S tiskárnou Eclipse jsem velmi spokojená. Mají široký rozsah realizovaných zakázek, takže i bohaté zkušenosti a vždy ochotně poradí. Spolupracuje se s nimi příjemně, jak po stránce lidské, tak i po té profesní a vždy jsme našli vyhovující řešení. Moc se mi líbí i 3D vizualizace, kdy si mohu návrh reálně zkontrolovat ještě před výrobou – s tím jsem se u jiné tiskárny zatím nesetkala. Jedinou nevýhodou je vyšší cena, pokud se však někdo pro tuto tiskárnu rozhodne, určitě nebude litovat.

Darina Řípová
print production manager, Bonton film

POS

Vyrábíme reklamní stojany pro globální výrobce rychloobrátkového zboží. Realizujeme projekty od návrhu, přes vývoj a testování, výrobu až logistiku, naplnění stojanů zbožím a uskladnění. Disponujeme širokým spektrem technologií, díky čemuž volíme optimální výrobu s ohledem na kvalitu, náklady a krátké dodací termíny. Dbáme na etickou stránku výroby a šetrnost k životnímu prostředí. Disponujeme bezkonkurenční kombinací kapacity a flexibility a díky čtyřem výrobním závodům zoptimalizujeme náklady na výrobu i logistiku. V e-shopu nabízíme produkty již od jediného kusu. Nakupujte reklamní stojany a reklamní poutače v optimalizovaném provedení online. Zašlete nám dle návodu v detailu produktu tiskové podklady a očekávejte dodávku v průběhu týdne.

Zobrazit více

Filtr
Značka
Sestavení
Rozdělit
Formát
Branch
Kapacita police
Produkt
Udržitelnost
Šířka
Výška
Přístupnost
Umístění
Životnost
Průhlednost
Výška police
Materiál