V tomto okamžiku hledáme nové kolegy pro tyto pozice:

Konstruktér obalů a POS produktů

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme konstruktéra pro návrhy a přípravu výroby POS produktů a obalů především na bázi vlnitých lepenek.

Požadujeme základy angličtiny, zkušenosti z oboru konstrukce nebo z přípravy tiskových dat, samostatnost a aktivní přístup k práci.

Nabízíme práci v rostoucí mezinárodní firmě se špičkovým technologickým zázemím s možností profesního růstu a odpovídající platové ohodnocení.

Operátor lepících a balících linek

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Pro obsluhu lepících a balících kartonážních strojů hledáme pracovníka s technickým zaměřením a manuální zručností. Vhodné i pro absolventy středních škol a učebních oborů technického zaměření.

Tiskař na velkoplošných digitálních strojích

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Hledáme tiskaře pro práci na moderních velkoplošných tiskových strojích typu flatbed, roll-to-roll, latex, sublimačních a dalších. Pracujeme ve směnném provozu. Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Operátor výsekových strojů

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Hledáme operátory pro práci na moderních velkoplošných výsekových strojích. Pracujeme ve směnném provozu.Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Výroba raznic velkoplošným laserem

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Hledáme pracovníka pro výrobu výsekových forem (raznic) velkoplošných laserem a digitálním ohýbacím strojem, předpokládáme zaškolení a nepožadujeme znalost příslušné technologie. Pracujeme ve směnném provozu. Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Obsluha automatické laminovací linky

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Hledáme pracovníka pro obsluhu automatické laminovací linky. Pracujeme ve směnném provozu. Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Produkční, asistent produkce

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme zkušeného produkčního a asistenta do oddělení produkce. Pozice vyžaduje dobré organizační a řídící schopnosti, technické znalosti a předpoklady pro rychlé učení. Nezbytná je také angličtina na dobré komunikační úrovni. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, práci v dynamickém týmu a možnost služebního postupu.

Správce a údržbář objektu

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme zručného a spolehlivého údržbáře objektu v Praze v Uhříněvsi. Náplní práce je úklid a údržba. Nástup ihned. Nabízíme odpovídající platové podmínky, odměnu za dobré výsledky a služební telefon.

Obchodník

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme nové kolegy do obchodního oddělení. Uvítáme praxi v oboru a zkušenosti s obchodováním na domácím i evropském trhu. Pozice vyžaduje dobrou angličtinu a předpoklady pro porozumění výrobním technologiím, používaným materiálům a aktivní účast na organizaci komplexních zakázek. Nabízíme práci v dynamickém rozvíjejím se mezinárodním týmu s možností profesního růstu a s průběžným vzděláváním.

Řidič skupiny B + C

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme řidiče pro dopravu našich zásilek po Praze a okolí + z Prahy do Neměcka a Rakouska.

Požadujeme řidičský průkaz typu B + C, trestní bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení.

Grafik

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme grafika pro přípravu tiskových podkladů pro digitální a ofsetovou tiskovou technologii. Náplň práce je převážně technická bez požadavků na kreativitu. Požadujeme preciznost a spolehlivost. Nabízíme atraktivní platové ohodnocení s odměnou dle kvality a výkonu a příspěvek na kurzy angličtiny.

Švadlena

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Přijmeme švadlenu pro šití reklamní grafiky a další dokončovací práce jako je laminace, lepení, balení. Práce možná na denní nebo denní a odpolední směnu. Lze i formou brigády. Nabízíme platové ohodnocení dle kvality a výkonu.

Projektový manažer obchodních případů (M/Ž)

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás: job@eclipse-print.com

Hledáme nové kolegyně/kolegy do rozšiřujícího se obchodního oddělení v mezinárodní firmě zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů.

 

Naše výrobky uspokojují potřeby širokého a rozmanitého spektra zákazníků od velkých nadnárodních korporací, mezinárodních a lokálních agentur, přes střední a malé firmy až po živnostníky kteří hledají nejvhodnější řešení, jak zviditelnit své výrobky a nabízené služby.

 

Náplň práce:

 • Zpracování a řešení obchodních případů a poptávek od zákazníků, jejich zadávání do týmů Konstrukce a Výroba. Návrh řešení, vytvoření cenové nabídky a jejich komunikace a potvrzení se zákazníky
 • Průběžné projektové řízení realizace jednotlivých obchodních zakázek a jejich koordinace s týmy Konstrukce, Výroba a Logistika
 • Aktivní každodenní komunikace spojená s realizovanými zakázkami s kolegy obchodníky v obchodním týmu v Německu
 • Operativní řešení a komunikace nestandardních situací se zákazníky a kolegy v průběhu realizace zakázky
 • Rozvoj obchodních vztahů se zákazníky s cílem vytěžit jejich obchodní potenciál
 • Reporting a administrativa spojená s řešenými zakázkami a projekty

 

Požadujeme

 • SŠ/VŠ vzdělání, předchozí zkušenosti s obchodem a/nebo polygrafií jsou velkou výhodou
 • Aktivní znalost němčiny podmínkou. Alespoň pasivní znalost angličtiny nutná
 • Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
 • Chuť a vlastní motivaci zvyšovat svoje odborné a komunikační znalosti
 • Schopnost analytického uvažování a schopnost vymyslet řešení na míru pro zákazníka
 • Pozitivní postoj k technologiím a materiálům používaným v polygrafii
 • Ochotu k občasnému pracovnímu cestování do Berlína a Varšavy
 • ŘP sk. B – aktivní řidič

 

Nabízíme

 • Atraktivní práci s velkým prostorem pro samostatnost a kreativitu, kdy každá zakázka je nová a něčím zajímavá
 • Práci se skutečným a užitečným výrobkem, který máte možnost vidět velmi často kolem sebe
 • Kvalitní zázemí ve stabilní firmě patřící ke špičce v oboru s více než 25letou tradicí
 • Atraktivní a férovou odměnu v závislosti na pracovním výkonu a vlastním přístupu k práci (fixní plat a pohyblivou složku závisející na osobním a týmové výsledku)
 • Velký prostor pro vzdělávání a růst profesních zkušeností
 • Řada výhod a benefitů, jako jsou skvělá firemní kantýna, moderní pracovní prostředí, dobrá dopravní dostupnost, parkování v areálu firmy a další
 • Místo výkonu práce: Praha
 • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Sales manager

Berlin

Kontaktujte nás: simpartl@eclipse-print.com

Sales Manager (w/m/d)

 

Zur Verstärkung unseres Vertriebsteams in Berlin und Deutschland um unseren Marktanteil zu erhöhen, suchen wir schnellst möglich einen Sales Manager (w/m/d)

 

Als eclipse Group produzieren wir POS-Displays, Dekorationen, sowie Außenwerbemedien an vier modernen Produktionsstandorten in CEE. Dabei bauen wir auf über 25 Jahre Erfahrung und Know-How. Wir bieten unseren Kunden Komplettlösungen, d.h. übernehmen Entwicklung, Prototypenbau, Produktion, Logistik und Konfektionierung.

 

1991 gegründet, startete Eclipse mit großformatigen Digitaldrucktechnologien. In den vergangenen Jahrzehnten entwickelten wir uns zu einem der führenden Hersteller im Großformatdruck mit rund 250 Mitarbeitern in Europa. Unser Anspruch ist es, die stetig wachsenden Anforderungen des POS und OOH Werbemarktes nicht nur zu erfüllen, sondern mit Innovation und Investition aktiv mitzugestalten und gleichzeitig zu formen.

 

Ihre Hauptaufgaben:

In dieser Rolle tragen Sie die Verantwortung für Ihre Verkaufsziele und stellen durch eine zielgerichtete Planung und Marktbearbeitung eine kontinuierliche Steigerung des Umsatzes und Marktanteils sicher. Dabei werden Sie von internen Kollegen unterstützt.

 • Akquise von Neukunden, Ausbau und nachhaltige Pflege von Bestandskunden
 • Beratung der Kunden hinsichtlich technischer and materieller Möglichkeiten
 • Konzeption, Umsetzung und Weiterentwicklung aller Vertriebsmaßnahmen von Kundenberatung über Angebotslegung bis Auftragskontrolle und -koordination
 • Führen von Angebots- und Auftragsverhandlungen
 • Markt- und Wettbewerbsbeobachtung. Erstellung entsprechender Analysen und Business-Pläne
 • Selbstständige, verantwortliche, umsatz- und erfolgsorientierte Projektbetreuung
 • Übernahme der gemeinsamen Vertriebsverantwortung im Team zum Ausbau der Marktposition

 

Ihr Profil:

 • Kaufmännische Ausbildung oder Studium in branchenrelevanten Bereichen wie zum Beispiel Marketing, Druck- und Medientechnik. Gerne auch Quereinsteiger mit Kontakten zu branchenrelevanten Unternehmen
 • Gute kommunikative Fähigkeiten und Spaß am Kontakt mit Kunden, Zulieferern und Mitarbeitern.
 • Sie zeichnen sich durch ein sicheres Auftreten, Verhandlungsgeschick, Engagement, Flexibilität, eine hohe Leistungsbereitschaft, eine zuverlässige und vertriebsorientierte Arbeitsweise sowie team- und kundenorientiertes Denken und Handeln aus
 • Sie sind es gewohnt eigenverantwortlich und sehr strukturiert zu arbeiten und schaffen es dadurch Ihre Ziele zu erreichen
 • Sie sind lernbereit, engagiert und verfügen über gute Englischkenntnisse in Wort und Schrift

 

Unser Angebot:

 • Umfassende und intensive Einarbeitung
 • Einen unbefristeten Arbeitsvertrag und Arbeitsplatz mit langfristiger Perspektive in einem wirtschaftlich gesunden und von stabilem Wachstum geprägten inhabergeführten Familienunternehmen
 • Eine attraktive Bezahlung (festes Grundgehalt plus ein erfolgsorientiertes Bonusmodell, weitere Benefits)
 • Spannende und herausfordernde Tätigkeit mit eigenständiger Arbeitsweise und flexibler Arbeitszeitgestaltung. Abwechslungsreiche und eigenverantwortliche Tätigkeit in einem angenehmen Betriebsklima
 • Tägliche Zusammenarbeit mit interessanten Kunden aus Wirtschaft, Marketing und Kultur
 • Fahrkostenerstattung, Mobiltelefon und Jobrad
 • Region Berlin oder Deutschland

 

Haben Sie Interesse? Wir freuen uns darauf, Sie kennenzulernen. Senden Sie bitte Ihre Bewerbungsunterlagen inkl. Angabe Ihrer Gehaltsvorstellung und des frühestmöglichen Eintrittstermins per E-Mail an Josef Simpartl (simpartl@eclipse-print.com) oder telefonisch vorab.