V tomto okamžiku hledáme nové kolegy pro tyto pozice:

Operátor lepících a balících linek

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás krchova@eclipse-print.com

Mezinárodní společnost Eclipse Print a.s., výrobce velkoplošné reklamy se špičkovým servisem v praze - Uhříněvsi hledá týmového hráče na pozici Operátor lepících a balících linek.

Pro obsluhu lepících a balících kartonážních strojů hledáme pracovníka s technickým zaměřením a manuální zručností. Vhodné i pro absolventy středních škol a učebních oborů technického zaměření.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí, vlastní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na ŽP nebo PP, karta Sodexo, odměna při pracovních jubileích, firemní akce.

Office Manager

Praha 10 - Uhříněves

Mezinárodní společnost Eclipse Print a.s., výrobce velkoplošné reklamy se špičkovým servisem v praze - Uhříněvsi hledá týmového hráče na pozici Office manager.

Náplň práce: standardní práce recepční ( přepojování hovorů, přijímání návštěv ..), zodpovědnost za proces fakturace, spolukráce s účetním, obchodním a finančním oddělením, příjem a zpracování pošty, komunikace s dceřinnými společnostmi, klienty, dodavateli, organizační podpora vedení společnosti, jiné činnosti admonistrativního charakteru.

Požadavky: min.SŠ vzdělání, vhodné i pro škovné absolventy nebo studenty VŠ, základy účetnictví, aktivní znalost AJ( písmem i slovem ), dobré organizační a kominuikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, flexibilita, znalost SW HELIOS iNovio výhodou, znalost MS Office, vysoké pracovní nasazení, praxe na obdobné pozici výhodou.

Účetní junior

Mezinárodní společnost Eclipse Print a.s., výrobce velkoplošné reklamy se špičkovým servisem v praze - Uhříněvsi hledá týmového hráče na pozici Účetní junior.

Náplň práce:  Zpracování účetních agend společnosti, evidence a zúčtování přijatých faktur vč. materiálových, zpracování závěrkových operací, spolupráce s auditory, aktivní účast na zlepšování administrativních procesů ve spolupráci s finančním ředitelem a vedením společnosti, interní reporting.

Požadavky: SŠ vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví, základní znalost účetnictví a daňové problematiky, znalost AJ na dobré komunikativní úrovni, velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word), znalost Helios iNuvio výhodou, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme :  Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí, vlastní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na ŽP nebo PP, karta Sodexo, odměna při pracovních jubileích, firemní akce.