V tomto okamžiku hledáme nové kolegy pro tyto pozice:

Konstruktér obalů a POS produktů

Praha

Contact us job@eclipse-print.com

Přijmeme konstruktéra pro návrhy a přípravu výroby POS produktů a obalů především na bázi vlnitých lepenek.

Požadujeme základy angličtiny, zkušenosti z oboru konstrukce nebo z přípravy tiskových dat, samostatnost a aktivní přístup k práci.

Nabízíme práci v rostoucí mezinárodní firmě se špičkovým technologickým zázemím s možností profesního růstu a odpovídající platové ohodnocení.

Operátor lepících a balících linek

Praha

Contact us job@eclipse-print.com

Pro obsluhu lepících a balících kartonážních strojů hledáme pracovníka s technickým zaměřením a manuální zručností. Vhodné i pro absolventy středních škol a učebních oborů technického zaměření.

Tiskař na velkoplošných digitálních strojích

Praha Uhříněves

Contact us job@eclipse-print.com

Hledáme tiskaře pro práci na moderních velkoplošných tiskových strojích typu flatbed, roll-to-roll, latex, sublimačních a dalších. Pracujeme ve směnném provozu. Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Operátor výsekových strojů

Praha Uhříněves

Contact us job@eclipse-print.com

Hledáme operátory pro práci na moderních velkoplošných výsekových strojích. Pracujeme ve směnném provozu.Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Výroba raznic velkoplošným laserem

Praha Uhříněves

Contact us job@eclipse-print.com

Hledáme pracovníka pro výrobu výsekových forem (raznic) velkoplošných laserem a digitálním ohýbacím strojem, předpokládáme zaškolení a nepožadujeme znalost příslušné technologie. Pracujeme ve směnném provozu. Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Obsluha automatické laminovací linky

Praha Uhříněves

Contact us job@eclipse-print.com

Hledáme pracovníka pro obsluhu automatické laminovací linky. Pracujeme ve směnném provozu. Požadujeme technické vzdělání a základy angličtiny. Libovolná praxe v polygrafických oborech je výhodou. Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Produkční, asistent produkce

Praha Uhříněves

Contact us job@eclipse-print.com

Přijmeme zkušeného produkčního a asistenta do oddělení produkce. Pozice vyžaduje dobré organizační a řídící schopnosti, technické znalosti a předpoklady pro rychlé učení. Nezbytná je také angličtina na dobré komunikační úrovni. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, práci v dynamickém týmu a možnost služebního postupu.

Správce a údržbář objektu

Praha 3

Contact us job@eclipse-print.com

Přijmeme zručného a spolehlivého správce a údržbáře objektu v Praze 3. Náplní práce je úklid, drobná údržba, jednání s nájemci a dodavateli. Nástup ihned. Nabízíme odpovídající platové podmínky, odměnu za dobré výsledky a služební telefon.

Obchodník

Praha Uhříněves

Contact us job@eclipse-print.com

Přijmeme nové kolegy do obchodního oddělení. Uvítáme praxi v oboru a zkušenosti s obchodováním na domácím i evropském trhu. Pozice vyžaduje dobrou angličtinu a předpoklady pro porozumění výrobním technologiím, používaným materiálům a aktivní účast na organizaci komplexních zakázek. Nabízíme práci v dynamickém rozvíjejím se mezinárodním týmu s možností profesního růstu a s průběžným vzděláváním.