Úspory pro naše zákazníky

Naším cílem je pomoci našim zákazníkům zajistit skutečné reálné úspory, které jsou založené na inteligentním, inovativním řešení a efektivním řízení vzájemné dlouhodobé spolupráce.

Náš tým poskytuje kompletní servis včetně kreativních nápadů a optimalizaci celé produkční strategie. Získané úspory jsou pak výsledkem inteligentních, inovativních řešení a optimalizace celého výrobního procesu.

- Jasné informace o zboží a jeho parametrech nám pomáhají k určení priorit, jako jsou například mimořádně působivý design, optimální velikost produktu, nejrychlejší možná montáž, dlouhodobé skladování nebo nejlepší možné využití všech parametrů.

- Spolupráce grafického designéra a technického konstruktéra dobře vyladí grafickou a funkční stránku finálního produktu, jakož i technologické potřeby pro rychlou, přesnou a optimalizovanou výrobu.

- Dobrá znalost výroby samotného surového materiálu pro nás znamená reálnou úsporu nákladů na vstupech, rovněž i minimální odpad, který vzniká mezi  vstupem a výstupem  a může často představovat i 70%.

- Systém vlastní přepravy dvoupatrovým nákladním vozidlem umožňuje plánovat takové balení zboží, které plně využije prostor kamionu, což není za normálních okolností možné, neboť POS stojany jsou sice lehké, ale objemné, což má za následek, že zákazník platí příliš mnoho za dodávku vzduchu.

- Služby copaking/balení poskytované naší firmou šetří zákazníkům peníze za přepravu ke copackerovi, několikanásobné balení, rozbalování a neustálou manipulaci se zbožím.

- Skladování částečně hotových výrobků je možné pouze u výrobce s dostatečnou kapacitou a s dobrou znalostí technologického postupu, neboť trvanlivost částečně hotového výrobku je vyšší. My víme, co a jak vyrábět tak, abychom snížili náklady a bylo to co nejvýhodnější pro následné pozdější dokončení. Nejdražší je vyrábět každou zakázku na stejný produkt odděleně - lepší je produkovat vyšší náklad a skladovat u nás produkt v optimální fázi výroby, což významně ušetří finance, zvýší finální životnost stojanu a výrazně sníží celkové náklady skladování.

- Vlastní výroba vlnité lepenky nám dává jedinečnou výhodu vyrábět vlnitou lepenku na míru každému výrobku, což  pro naše zákazníky představuje vůbec nejvýznamnější úsporu.

- Vlastní řada materiálů, nejrůznější doplňky, plastové konektory, držáky a závěsy nejsou k dispozici pro ostatní výrobce a jsou tak dodávány na míru pouze jako součást hotových výrobků.

Úspory, které pomáháme našim zákazníkům získat, jsou pak skutečné úspory, mimo jiné s reálným kladným dopadem na přírodní zdroje a životní prostředí.

Je to víc než finanční úspora; je to celý seznam chytrých řešení, který je výsledkem dlouhodobé profesionální práce týmu, dokonalé znalosti potřeb našich zákazníků, kontinuální práce v technologickém rozvoji a inovativních řešeních a neustálého hledání nových příležitostí.

Více o nás