Technologie

Využíváme moderní technologie a neustále inovujeme technologické postupy a strojový park.

Ofset je naší primární tiskovou technologií pro střední a především velké náklady billboardů a abribusů. Ofset využíváme rovněž pro výrobu POS produktů, obalů, plakátů a dekorací a dalších ofsetových produktů se zaměřením hlavně na velké formáty.Používáme nejmodernější CTP systémy pro přípravu ofsetových desek. Tiskneme na pětibarvových velkoformátových archových ofsetových strojích. Maximální tisková rychlost 10.000, archů za hodinu, maximální tiskový formát 150 x 205 cm. Využíváme technologie šetrné k životnímu prostředí.

Sítotisk je doplňkovou tiskovou technologií pro speciální aplikace. Potiskujeme širokou škálu materiálů jako jsou papíry, kartony a vlnité lepenky, vinylové samolepící a další folie anebo plastové, sendvičové a podobné desky. Tiskneme rastrovým tiskem i přímými barvami včetně speciálních barev reflexních, metalických, fluorescentních, reliéfních apod. Sítotiskem provádíme povrchové úpravy různými typy laků včetně parciálního a strukturovaného tisku. Tiskové šablony připravujeme digitální technologií CTS (computer to screen), která je nezbytným základem pro kvalitní sítotiskovou výrobu. Sítotiskový stroj je ve formátu 180 x 140 cm a je schopen zpracovat barvy ředidlové, vodní UV a sublimační.

Zakázky menších nákladů, libovolných rozměrů anebo ze speciálních materiálů zpracováváme především digitálními tiskovými technologiemi. Máme k dispozici celou škálou digitálních strojů:

Rolové UV a ředidlové stroje v pracovní šíři až 5 m, archové tiskárny s produktivitou až 500 m2 za hodinu a maximální šíří 240 cm, UV ploché tiskárny pro potisk deskových materiálů na bázi papíru, rozmanitých plastů i dřeva. Disponujeme speciálními stroji pro sublimační transferový tisk a latexovými tiskárnami pro tisky s vysokým rozlišením. Pracujeme na nejmodernějších strojích od předních světových výrobců, používáme tiskové barvy i materiály v odpovídající kvalitě a životnosti, provádíme všechny běžně užívané dokončovací práce. Digitální technologií pokrýváme celé spektrum naší produktové nabídky od klasických billboardů, přes banery, plachty a samolepky až po dekorace, desky a POS produkty.

Pro dokončovací práce používáme širokou škálu strojů, což nám umožňuje dělat všechny konečné úpravy tištěných produktů zahrnující sváření vysokofrekvenční i horkovzdušné, řezání, frézování, řezání laserovým paprskem, řezání 3D horkým drátem, laminace za tepla i zastudena, lepení, rámování a mnoho dalších finálních úprav.

Kompletní technologické vybavení nám umožňuje nezávisle produkovat široké spektrum POS výrobků, především na bázi vlnitých lepenek, kartonů a plastů. Pro modely, makety a malé série používáme kartonážní plotry, pro střední série digitální kartonážní linky a pro velké série příklopové a válcové výsekové stroje až do formátu 200 x 400 cm. Automatický kašírovací stroj pracuje ve formátu 140 x 200 cm stejně jako automat pro lepení. Pro zpracování různých materiálů z role na archy (potřebné pro tiskové stroje) máme vlastní archovačku, pro dělení vlnitých lepenek kartonážní slotr. Povrch produktů můžeme opatřit laminací anebo lakováním, včetně UV lakování. Pro balení používáme automatickou baličku.

Technologie

Více o nás